روز شمار حصر:

نماینده ولی فقيه عامل تحریک اوباش برای حمله به مسجد قبا

ندای سبز آزادی : اراذل و اوباش بسیج در اقدام تازه خود با حمله به مسجد قبا، بار دیگر به هتک حرمت مرجعیت مستقل پرداختند.
ابتدا انتظار میرفت رهبر جمهوری اسلامی برای جلوگیری از تکرار واقعه اقدام کند، اما نماینده رهبری در سپاه فجر شیراز که خود را به معرکه رسانده بود تا به اوباش خسته نباشيد و دست مريزاد گوید، از حمله کنندگان به مسجد قبا حمایت کرد و مدعی شد که این حرکت خود جوش و مردمی بوده است.
سخنان علیزاده در جمع اوباش بار ديگر نشان داد که رهبر جمهوری اسلامی تحمل کوچکترين صداي انتقاد از خود را ندارد و اگر روزی آیت الله العظمی منتظری را به بند حصر میکشاند روز ديگر نیز آماده بسیج اوباش برای اعمال فشار به مراجع مستقل و مخالف است.

علیزاده، نماینده خامنه‌ای، رهبر ایران در سپاه فجر فارس، حمله نیروهای لباس شخصی به مسجد قبای شیراز را کاری «انقلابی» خواند و گفت: این کار انقلابی شما مبارک باشد. وی با این ادعا که این حرکت یک حرکت خود جوش توسط مردم است گفت : این حرکتی که آغاز شده نباید عقیم بماند و باید به سرانجامی برسد.

وی که پس از ورود نیروهای لباس شخصی به محل مسجد و در اعتراض به سخنان آیت‌الله العظمی سید علی‌محمد دستغیب در مراسم شب بیست و سوم رمضان سخنرانی می‌کرد به حمله‌کنندگان گفت «ما بالاخره درب شبستان مسجد را باز خواهیم کرد».

او از مسجد قبا با عنوان مسجدی که «زمانی رنگ و بوی شهیدان داشت» اما امروز «کانون تولید خوراک برای رسانه‌ها و رادیوهای بیگانه» شده است یاد کرد و افزود: «آقای علی‌محمد دستغیب، خودش را نماینده مردم در مجلس خبرگان می‌داند، ما آمده‌ایم بگوییم تو نماینده ما مردم نبوده و نیستی و نخواهی بود».

نماینده رهبری با محور انقلاب خواندن سید علی خامنه ای گفت : این شخص در این مسجد به رهبر هتک حرمت کرده ، شجره خبیسه اگر مصداقی دارد خود این آقاست ، وی در حالی که آیت الله العظمی دستغیب را علی محمد دستیغب میخواند وی را فردی مرموز خواند که این حرکات را به پشتوانه آمریکا آغاز کرده است.
وی در ادامه با لحنی تند نسبت به فرمان دار شیراز از نصب دار بست در مقابل مسجد قبا به شدت انتقاد کرد و گفت شورای تامین استان باید به سرعت تشکیل جلسه بدهند و تکلیف این مسجد را روشن کنند .

گفتنیست اوباش بسیج در حالی که نماینده رهبری در محل حضور داشت با تحریک وی به صورت وحشیانه به درب شبستان مسجد قبا میکوبیدند

آیت‌الله دستغیب، عضو مجلس خبرگان و از مراجع مخالف دولت و منتقد رهبر جمهوری اسلامی در مراسم شب بیست و سوم رمضان بار دیگر از رهبر جمهوری اسلامی و سپاه و بسیج انتقاد کرد
.
حمله‌کنندگان به مسجد قبا بعد از مراسم روز قدس به محل این مسجد رفتند و به ضرب و شتم نمازگزاران حاضر پرداختند.
گزارش‌های رسیده از شیراز حکایت از آن دارد که در حمله نیروهای بسیجی و لباس شخصی به مسجد قبا در شیراز، دست کم صد نفر زخمی شده‌اند