روز شمار حصر:

بازیگر طنز تلویزیون: بخاطر شباهتم به احمدی نژاد، هفت سال خانه نشین شدم

محمود بصیری کمدین معروف با سابقه حضور در فیلم های  گل‌های داودی، زرد قناری، مادر، آرایشگاه زیبا و  هتل که این روزها در یکی از خانه های میدان قزوین روز را به شب می رساند می گوید که به خاطر شباهتش با احمدی نژاد هفت سال خانه نشین شده است.

وی در گفتگو با سایت فردا با اشاره به برکناریش به دلیل شباهت به احمدی نژاد گفت:از ابتدای روی کار آمدن آقای احمدی نژاد این شایعات مطرح شد. البته ابتدا در حد شایعه بود اما کمی بعد خودشان آن را با واقعیت پیوند دادند. چند تن از وکلا و عده ای هم از خارج تماس گرفتند که فلانی ممنوع الکار شده ای! من از همه جا بی خبر بودم ولی کم کم متوجه شدم که صحت دارد.

بصیری افزود:سال ۸۵ قرارداد برای "کتابفروشی هدهد" داشتم، هم آن را پخش کردند و هم تیزرهای من را از برنامه های طنز حذف کردند.

وی خاطرنشان کرد:دست تلویزیون بیشتر از مردم در این کار است. اگر دستش در کار نبود پس چرا تیزرها را حذف کرد؟ این اتفاق افتاد و اتفاقا من ممنون هم هستم. چون هیچ بیننده ای دیگر پیدا نمی شود که برنامه های امروز صدا و سیما را بپسندد.

وی در پاسخ به این سئوال که  آقای احمدی نژاد از ممنوع کار شدن شما خبر داشتند؟افزود:مسلم است عزیز من، مگر می شود خبر نداشته باشد؟ امروز هرکسی به من می رسد می گوید غیرممکن است ممنوع الکار شده باشی. ولی این مسئله را خود ما می فهمیم. با من قرار می گذارند، حتی سناریو را هم می خوانم اما یکمرتبه ازشون خبری نمی شود.