روز شمار حصر:

نماینده تهران به دیدن مهدی کروبی رفت

همسر مهدی کروبی خبر از پایان عمل آنژیوگرافی مهدی کروبی داد. الیاس حضرتی نماینده ی تهران امروز با حضور در بیمارستان محل بستری مهدی کروبی رهبر در حصر جنبش سبز با همسر او فاطمه کروبی گفت و گو کرد. هفته‌ی گذشته نیز الیاس حضرتی برای عیادت مهدی کروبی به بیمارستان رفته بود که موفق به ورود به بیمارستان نشد.

به گزاش ایلنا مهدی کروبی به بخش مراقبت‌های ویژه(ICU) بیمارستان محل درمان منتقل شده است. فاطمه کروبی خبر داد که پزشکان هنوز صلاح ندانسته‌اند عمل قلب باز و کارگذاشتن فنر در قلب مهدی کروبی انجام شود.

صبح امروز نیز رسول منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی از انتقال مهدی کروبی به اتاق عمل جهت عمل آنژیو قلب خبر داد.

به گزارش اعتماد ملی منتجب نیا گفت: با تماس با خانواده حاج آقای کروبی مطلع شدیم که ایشان را برای عمل آنژیو قلب به اتاق عمل منتقل نموده اند، ضمن آرزوی شفای عاجل برای ایشان از تمامی خواهران و برادران تقاضا دارم برای سلامتی شیخ بزرگ اصلاحات دعا فرمایند.

حسین کروبی، فرزند حجت الاسلام مهدی کروبی روز گذشته خبر از بستری دوباره‌ی مهدی کروبی داده بود. به گفته‌ی حسین کروبی ضربان قلب شیخ مهدی کروبی بین ۴۸ تا ۵۴ بوده است.

بنا بر گفته‌ی فرزند مهدی کروبی قرار بود تا امروز عمل آنژیوگرافی بر روی ایشان انجام شود و پس از آن مشخص خواهد شد که باتری یا فنر در قلب مهدی کروبی کار گذاشته شود.

به گفته حسین کروبی، ضربان قلب شیخ مهدی کروبی از حد نرمال پایین تر بوده است.

مهدی کروبی دوشنبه‌ی هفته‌ی گذشته در پی عارضه قلبی، از محل حصر خانگی به بیمارستان منتقل شد. بنا بر توصیه‌ی پزشکان او باید درمان وی در بیمارستان تکمیل می‌شد که با مخالفت نهادهای امنیتی مواجه شد و او از بیمارستان مرخص گشت. به دنبال وخامت حال، کروبی مجددا به بیمارستان بازگردانده شد.